Poleć nas

Wiadomo od dawna, że najlepszym rodzajem reklamy jest reklama szeptana. Od ust do ust. A w zasadzie do uszu. Uszu następnej osoby. Być może naszego przyszłego klienta.

Jeżeli uznają Państwo, że poziom naszych usług jest godzien polecenia, prosimy o wyszeptanie Państwa opinii znajomej osobie, która również może być zainteresowana naszymi usługami. Szeptem się nie kłamie. Na pewno uwierzy. Jeżeli skorzysta z naszej oferty, my po cichutku udzielimy Państwu za taką przysługę 10% rabatu od wartości Państwa zamówienia. 10% za każdym razem, gdy pozyskamy klienta z Państwa polecenia. Ważne aby zdążyć przed wystawieniem końcowej faktury dla Państwa.

Ponieważ miło jest przekazywać informacje dobre dla obu stron, obiecujemy, że każdą poleconą przez Państwa osobę obdarujemy również 10% rabatem, właśnie dlatego, że to Państwo nas polecili.

Regulamin

Płać jednorazowo

Za nasze usługi można płacić ratalnie, jednak za płatność jednorazową odwdzięczamy się Państwu solidnym rabatem. Szczegóły takiego rozliczenia przedstawiamy zawsze indywidualnie.

Zapytaj o płatności

Pojedynek numerów

Zapraszamy na pojedynek numerów. Porównaj swój numer telefonu z naszym numerem firmowym.

Jeżeli wartość średniej arytmetycznej obliczonej z cyfr Twojego numeru telefonu jest większa od naszej średniej, otrzymasz od nas rabat w wysokości 99% na projekt, druk i dostawę kompletu 100 wizytówek. Warunkiem jest podpisana z nami umowa na wykonanie strony internetowej.

Przejdź do pojedynku Regulamin

Kupił nie kupił

Nawet, jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi nieco później, już dziś proponujemy polecenie naszych usług komuś innemu, a my utworzymy dla Państwa rezerwę finansową w wysokości 10% za każde polecenie (10% wartości Państwa przyszłej strony, ale nie więcej niż 300 zł), za każdego poleconego klienta lub wypłacimy połowę tej kwoty w formie premii za polecenie.

A może strona za darmo?

Przy odpowiedniej ilości poleceń Twoja strona może Cię kosztować 0zł (słownie: zero złotych).

Regulamin

Rabaty pakietu serwisowego

Dla klientów, którzy wykupili pakiet serwisowy oferujemy stale:

  • rabat 10% na projekty do materiałów reprezentacyjnych i reklamowych z wyjątkiem wizytówek,
  • rabat 20% na projekty wizytówek.
Pakiet serwisowy